i'm going to bed now, tomorrow is gonna be a long long day and i need my beauty sleep.
Underbar låt. Går på repeat hos mig. Ska jag vara ärlig så har jag aldrig riktigt förstått Agyness Deyn, visst är bruden cool, men jag förstår inte vad det är som gör henne så himla speciell. Jaja, sjunga kan hon iallafall! Se gärna live-versionen också, den är nästan ännu bättre!
Packat hela dagen, med en liten paus för att gå och fika med mamma & mina systrar. Mysigt. Morgondagen spenderas i Götet, datorn är med så jag ska försöka blogga så mycket som möjligt. Shopping ska det också bli såklart. Weekday, Monki, H&M, Zara, Rut mfl, Topshop, Din Sko, Nilson. Mest som en påminnelse till migsjälv. Så jag inte glömmer något. Det gör jag förhoppningsvis inte. Godnatt på er, vad ska ni hitta på imorgon? Puss!
Kommentarer
Postat av: Sofia
Sv: Tack så mycket! Den är från H&M Barn ;)
Postat av: jen
yäääääässss! :D:D:D:D:D
Postat av: evelina
Kolla in BuyorSell.blogg.se, där kan du annonsera GRATIS! Du kan ju också fynda bland alla annonser som ligger ut i bloggen nu.
Postat av: Ebba
Hej! Jag älskar verkligen rut m.fl och jag älskar din blogg =) Den är jättefin (A) Kram kram
Trackback
